Souboj s Letohradem vyhráváme a přezimujeme na prvním místě

Muži A 09.12.2022   David Rozenberg  Foto ilustrační (2015)
7:1
HC Kert Park Praha (3:1; 2:0; 2:0) SK Hokejbal Letohrad
Branky: 4. Šperl (Jágr), 10. Lhota T. (Zvonek, Vaněk), 14. Lhota L. (Jágr, Kovárník), 16. Jágr (Lhota L., Danko), 20. Zvonek (Fejfar, Jágr), 34. Lhota L. (Hrdlička, Jágr), 36. Zvonek (Fejfar, Peschout) - 13. Lux (Bečka, Macháček)

V posledním podzimním kole jsme se utkali s hráči Letohradu o první místo v tabulce. V tomto zápase jsme byli velice efektivní, dali jsme 7 gólů z 29 střel a zajistili jsme si první místo v tabulce alespoň do 25. února, kdy se hraje první jarní zápas s Kladnem. Letohrad byl jediný soupeř, který nás na podzim porazil v základní hrací době a dokonce i relativně vysoko 7:4. Tak jsme všichni doufali, že jim porážku vrátíme i s úroky a to se povedlo.

V první třetině jsme vedli 2:0 a nabídli Letohradu přesilovku 5:3, kterou využili. Následně v další přesilovce měl Letohrad šanci vyrovnat. Naopak jsme udeřili my v oslabení a stav byl 3:1. Rychlý gól na začátku druhé třetiny nás uklidnil a dál jsme si utkání již dokázali v klidu pohlídat a navýšit na konečných 7:1.

Výborné utkání odehrál Vojta Jágr, který měl 1+4 bodů, dále pak Lhota Lukáš a Dalimil Zvonek, kdy oba měli 2+1 bodů. Poslední jmenovaný byl trenéry vyhlášen jako hráč podzimu.

Děkujeme všem za podporu a uvidíme se na jaře.