Dorost, Minipřípravka, Starší žáci 11.10.2022   Martin Horský
Dorost nestačil na Prachatice
7:2
HBC Prachatice (3:1; 2:1; 2:0) HC Kert Park Praha
Branky: 1. Klement (Kotlíková, Stőhr), 7. Žák (Stőhr), 12. Kunc (Kotlíková), 16. Klement (Žák, Stőhr), 23. Stőhr, 31. Klement (Kotlíková, Stőhr), 44. Fafejta (Klement) - 9. Broulík (Větrák), 29. Broulík (Kaňka)
Dorostencům se utkání v Prachaticích příliš nevyvedlo. Soupeř se ujal vedení Klementem hned v 1. minutě a v 7. minutě zvyšoval Žákem z přesilovky při vyloučení Svobody za nedovolené bránění. V 9. minutě snížil Daniel Broulík po přihrávce Ondry Větráka, jenže ještě do přestávky zvyšoval Kunc opět v přesilovce po vyloučení Jandy za napadení. V druhé třetině zvyšovali Klement (při oslabení) a Stőhr (z přesilovky při vyloučení Jakuba Chána za napadení). Naši dokázali jen korigovat minutu před koncem třetiny opět z hole Daniela Broulíka po přihrávce Honzy Kaňky. Ve třetí třetině si soupeř utkání již pohlídal, kdy zvyšoval Klement a Fafejta. -MH-

Starší žáci nezaváhali v předehrávce proti Kladnu
10:3
HC Kert Park Praha (3:1; 5:2; 2:0) HBC Kladno
Branky: 5. Richter A. (Drnec, Horský L.), 7. Richter A. (Adam), 14. Richter A. (Drnec, Špák), 17. Hlávka J. (Richter A.), 18. Větrák O. (Bilý), 20. Richter Š. (Richter A.), 23. a 25. Richter A. (Richter Š., Hlávka J.), 35. Adam (Drnec), 38. Richter Š. (Richter A.) - 1. Schnaubelt (Novotný, Mašek), 21. Schnaubelt, 24. Podhorský (Mašek)
Starší žáci si v úterní předehrávce 5. kola poradili s Kladnem vysoko 10:3. Úvod utkání nezačal nejlépe, kdy jsme inkasovali Schnaubeltem ze signalizované výhody hned v 1. minutě, ale z úvodního nezdaru jsme se rychle oklepali a otěže zápasu pevně převzali na svou stranu. Do přestávky jsme vedli 3:1 po trefách Adama Richtera a utkání rozhodli dalšími 5 trefami ve 2. třetině, kdy skórovali Jan Hlávka, Ondra Větrák, Šimona Richter a 2x Adam Richter. Soupeř pouze korigoval 2. trefou Schnaubelta a z přesilovky Podhorským. Ve třetí třetině jsme přidali ještě 2 zásahy a to Václavem Adamem a Šimonem Richterem. Byl to neskutečný výkon, Adam Richter 5+3, Šimon Richter 2+2, celkem 3 využité přesilovky z 5, hoši děkujeme, jen tak dál. -MH-

Minipřípravka
V neděli mini přípravka zavítala ke kladenským Rysům, kde odehrála 4 zápasy. S dvěma týmy Keltů a dvěma týmy Rysů. Naše děti bojovaly, jak kdyby se jednalo o velké utkání play-off, proto nepoznaly sílu porážky. 😉 Patří jim velké díky a přejeme mnoho dalších takových úspěchu. -JŠ-

Co nás čeká tento týden
Tento týden A-tým cestuje do Karviné, kde se střetne s aktuálně 3. týmem tabulky, který má ale zápas k dobru a ztrátu 2 bodů.
Dorost přivítá v neděli ve 14h doma Pedagog České Budějovice, který má na kontě zatím 3 body, stejně jako náš tým. Přijďte podpořit naše borce. Starší žáci zajíždějí v sobotu v 10h do Rakovníka. Podaří se navázat na sérii úspěchů z předešlých kol? Mladší žáci zajíždějí do Nového Strašecí, kde se utkají od 9h s domácími a v 10:15 s Ústím nad Labem. Mikropřípravka má turnaj v sobotu.

Tags: , , , , , , ,