Kert Park jde do semifinále proti Hradci Králové, v Mostě zvítězil 4:1

Muži A 28.06.2021   hokejbal.cz  Tomáš Urban

1:4

HBC Most (0:0;0:0;0:0) HC Kert Park Praha
Branky: 16. Štěpáník (Krajíček, Singer) – 24. Oravec (Fejfar), 24. Lhota (Danko), 37. Oravec (Laurinc, Jágr), 39. Zvonek (Wróbel, Horváth)

Úvodní část druhého čtvrtfinálového souboje probíhala v nesmírně vyrovnaném duchu. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, k vidění bylo několik šancí na obou stranách, ale gólu se diváci nedočkali. Zkraje druhé patnáctiminutovky udeřil Radim Štěpáník, jenž po přízemní pumelici poslal domácí Most do vedení 1:0. Vedení vydrželo severočeskému souboru až do 24. minuty, kdy se v rozmezí pár vteřin prosadila slovenská posila Boris Oravec a juniorský reprezentační forvard Lukáš Lhota. Kert Park rázem strhl hru a vedení na svoji stranu. Třetí třetina už patřila čistě hostům. Druhý gól v utkání přidal čtyřnásobný mistr světa Boris Oravec, na kterého navázal necelých 6 minut před koncem utkání Dalimil Zvonek. Pražané tak oslavili postup do semifinále coalsoft play off Extraligy mužů v nejkratším možném čase.