MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Starším žákům začal letní pohár

Starší žáci 09.06.2021   Milan Kubíček  Václav Křivánek

Konečně se po dlouhých týdnech čekání a nejasné situace začalo hrát. V rámci letního poháru se naši starší žáci utkali na domácím hřišti s dvojicí pražských týmů. Utkání se hrála na 2x15 minut.

9:0

HC Kert Park Praha (3:0;6:0) TJ Kovo Praha
Branky: Broulík ( Janda), Adam, Chán (Janda), Chán (Drnec), Néma (Adam), Janda (Hampl), Větrák (Broulík), Hampl (Janda), Chán
Sestava KER: Štráberger (Slaboch) - Křivánek, Adam, Vrabec, Janda, Broulík ,Drnec, Hampl, Chán, Richter A., Richter Š., Néma, Větrák

V prvním utkání jsme za velkého tepla nastoupili proti hráčům z Palmovky. Celý zápas jsme měli jasně pod kontrolou a o výsledku rozhodli již v první polovině utkání. Ve druhé části jsme počet vstřelených branek zdvojnásobili. Radost z vítězného utkání nám zkazilo zranění kapitána Daniela Broulíka, jenž si v souboji u hrazení zlomil klíční kost. Tím pro něj tato zkrácená sezona skončila.

3:2

HC Kert Park Praha (1:0;2:2) HBC Hostivař
Branky: Chán ( Richter A.) Richter A.(Néma) Chán (Richter Š.Richter A)
Sestava KER: Štráberger (Slaboch) - Křivánek, Adam, Vrabec, Janda, Drnec, Hampl, Chán, Richter A., Richter Š., Néma, Větrák

Druhé utkání bylo podle výsledku vyrovnanější, na hřišti jsme však soupeře přehrávali. V první třetině jsme z mnoha šanci proměnili jedinou. Ve druhé polovině utkání jsme se dostali do dvoubrankového vedení, když hostivařským pláchl Adam Richter.

Hostům na chvilku pomohl náš vlastní gól při jejich početní výhodě. Při naší početní výhodě jsme opět odskočili, po brance Chána jsme vedli 3:1. Hostivař minutu před koncem snížila a doufala ve vyrovnání. Naši hráči poslední minutu odehráli zkušeně v útočném pásmu a hostům již nepůjčili míček.

Hodnocení trenéra Milana Kubíčka:

Bylo vidět, jak si to kluci užívají. V obou utkáních jsme soupeře přehráli. Kovo bylo jalové dopředu, Hostivař dala takové divné branky po nešťastných odrazech. Navíc Hostivař hrála utkání velice tvrdě nacož doplatil vyloučením do konce utkání hostující Houška a spolu s ním byl vyloučen i náš Tonda Vrabec, který k tomu přišel jak slepý k houslím.

Moc mě mrzí a je mi líto Dana. Vím, jak se na zápasy těšil. Za celý tým mu přejeme brzké uzdravení.

Příští týden nás čekají těžší soupeři Kelti z Berouna a Rysové z Kladna. Přijďte nás povzbudit!

Tags: , , , , ,