Kert Park porazil v derby Kovo 5:3, v infarktovém závěru rozhodl 6 vteřin před koncem David Rozenberg

Muži A 12.09.2020   Anna Kuželová  Michal Pěch

3:5

TJ Kovo Praha (0:0;0:0;0:0) HC Kert Park Praha
Branky: 5. Šimon (Ruda), 8. Šimon (Ogurčák, Bydžovský), 43. Winter (Nýdl) – 12. M. Kruček (Zvonek, Wróbel), 16. Danko (Dejneka, Šperl, 42. Wróbel (Zvonek), 45. Rozenberg (M. Kruček, Šperl), 45. Danko

Už v pátek večer se odehrálo pražské derby, které přineslo velmi napínavý průběh. V osmé minutě se do dvoubrankového vedení překvapivě dostalo KOVO, které tak udeřilo hned od začátku. Na dvě branky Pavla Šimona však dokázal ještě do první sirény zareagovat Martin Kruček, který tak alespoň částečně uklidnil svůj tým. Ve druhé části se hostům podařilo srovnat a do závěrečné patnáctiminutovky se šlo za vyrovnaného stavu. Nejdivočejší byly poslední čtyři minuty, kdy diváci viděli hned čtyři branky. Pro KOVO se jednalo o velmi krutý závěr, když inkasovalo šest sekund před koncem, zkusilo ještě hru bez brankáře, ale z té inkasovalo podruhé, čímž přišlo o body.

Tags: , , , , ,