A-tým podlehl Hradci po samostatných nájezdech 5:6

Muži A 21.11.2011   Michal Pěch

Sobota 24.9.2011

HBC Hradec Králové 1988 (3:3;2:2;0:0) HC KERT PARK PRAHA
Branky: 7:83 Hrabica (Novák), 7:52 Tesař (Hrubý), 11:52 Tesař (Hrubý), 18:49 Bacovský (Novák), 25:39 Novák (Ruda, Bacovský) PP, 45:00 Novák SS - 0:17 Führich, 4:14 Kruček M. (Plzák) PP 4:39 Kruček J. (Hradecký), 16:54 Hradecký (Kruček J.), 19:56 Krtička (Plzák)
32:31 4:5 1:1 / 0:0

Očekávané utkání s týmem, který nás letos jako jediný připravil o body v základní hrací době, bylo hodně divoké. Velmi dobře nám vyšel úvod utkání. Dali jsme tři rychlé branky. Utkání jsme tak mohli mít ve svých rukou. Hráči Hradce své zbraně nesložili, naopak zařadili vyšší rychlostní stupeň a rázem se hra vyrovnala. Pravdou je, že jsme vyrovnání soupeři hodně usnadnili, když jsme inkasovali dvě branky z identických situací a ve velmi krátkém čase. Soupeři se podařilo ještě v první třetině srovnat stav. V dalším průběhu utkání jsme vždy soupeři utekli o jednu branku, to však nestačilo. Po druhé třetině stav 5:5, což díky kvalitním obranám a golmanům asi nikdo nečekal. Poslední třetina rovněž nerozhodla o vítězi utkání i přesto, že byly šance ke skórování na obou stranách, jak ve hře v plném počtu, tak i v přesilovkách. V dovednostní soutěži měli více štěstí domácí a brali z utkání o jeden bod více. Těžko posoudit, zda komplikovaný terén hradeckého hřiště mohl mít vliv (myslím oboustranně) na divokost výsledku. Hráči měli hodně ztížen pohyb, díky vlhkému a mazlavému povrchu na celé ploše.

Autor: T.Smutek

Tags: , , , , ,