MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

Junioři vybojovali na Kladně důležité 3 body

Nezařazené 03.10.2018   Karel Manhart  Pavlína Šachová

Poslední zářijový den odehráli junioři Kert Parku na Kladně svůj další zápas. Ten byl vyrovnaný a napínavý až do posledních vteřin. První třetina se hrála v rychlém tempu, ale branka nepadla ani na jedné straně. Skóre otevřel až Dan Barták lehkou tečí po střele Lukáše Suchánka od modré čáry. Následná přesilová hra Kladna 5 na 3 nás připravila o vedení a Kladno srovnalo na 1:1. Poté se však ještě svým důrazem u branky prosadil Dan Barták a druhá třetina končila za stavu 1:2. Třetí třetina již tento výsledek nezměnila, přestože šance byly na obou stranách.

Hodnocení trenéra Karla Manharta:

Na Kladno jsme jeli s tím, že chceme udělat body. Tomu jsme i přizpůsobili přípravu v týdenním tréninkovém cyklu před tímto utkáním. Zápas byl velice vyrovnaný a bylo jasné, že moc branek nepadne. Podařilo se nám hrát velice pozorně, jak ve středním pásmu, tak v pásmu obranném. Rychlým a agresivním přístupem k hráčům v obranných činnostech jsme soupeři nedali mnoho prostoru k zakončení a klíčový byl i velice dobrý výkon našeho brankáře. Bohužel jsme zase měli několik zbytečných faulů, což nám bere hodně sil a bylo i štěstí, že soupeř využil jen jednu svou přesilovou hru 5:3.

Fotogalerii od Pavlíny Šachové naleznete pod tímto odkazem.