Muži A si poradili i s Plzní a dále se tak hřejí na prvním místě!

Muži A 23.10.2011   Michal Pěch

Neděle 23.10.2011

HBC Plzeň (1:1;1:2;0:2) HC KERT PARK PRAHA
Branky: 11:05 Kejř (Beránek), 25:31 Benedikt (Kejř) - 11:31 Plzák L. (Pospíšil), 18:19 Kruček J. (Kruček M.) PP, 20:49 Plzák L. (Kruček M., Krtička) PP, 30:23 Plzák L. (Krtička), 44:34 Kruček J. (Plzák L.) PP
Sestava Kertu : Gerlich (Sup) -Sikora, Pavlík, Michetsläger, Pospíšil, Skalník, Nechyba, Ptáčník - Fürich, Plzák, J.Kruček, Hradecký, M.Kruček, Lívanec, Rozenberg, Krtička
25:28 10:7 0:3 / 0:0

Rovněž toto utkání mělo svůj náboj, kdy se do plzeňské haly vrátil tentokrát v pozici trenéra našeho týmu Rostislav Kurfirst.  Od samého počátku si Plzeň snažila vytvořit tlak. Toto se jim však moc nevedlo, neboť naši hráči celkem spolehlivě odebírali míčky domácím. Naopak rychlými protiútoky jsme se dostávali do šancí.  Na branku soupeře, kterou nám dal ve dvanácté  minutě Kejř, jsme rychle zareagovali. Ještě v téže minutě střelou z dálky skóroval Lukáš Plzák. V dalším průběhu hry se ukázalo, že rozhodčí utkání měli takříkajíc trochu jiný metr v posuzování faulů.  To nás částečně vyvedlo z koncentrace na utkání. Plzeňským hráčům se podařilo ve 26. minutě vstřelit kontaktní gól Benediktem, po přihrávce Kejře. Domácí měli několikrát možnost přesilové hry ať už pět na tři nebo pět na čtyři. V těchto fázích utkání jsme obstáli a naopak na začátku třetí třetiny jsme se dostali opět do dvougólového náskoku. Po přihrávce Krtičky, završil svůj hattrick Lukáš Plzák. Od poloviny třetí třetiny náš tým již ve hře dominoval a nepřipustil další komplikace. Pátou branku utkání v nervózním závěru vstřelil Jirka Kruček po přihrávce Tomáš Sikory.  Naši hráči po utkání děkovačkou pozdravili své fanoušky, kteří nám v plzeňské hale vytvořili domácí prostředí.

autor: Tomáš Smutek

Tags: , , , , , , ,