B-tým v derby rozstřílel Hostivař 9:1

Muži B 23.10.2011   Michal Pěch

Sobota 22.10.2011

HC KERT PARK PRAHA "B" (3:0;3:0;3:1) HBC Hostivař "B"
Branky: 3:12 Kocian (Kužel), 8:16 Sýkora (Havel) PP, 10:40 Červený, 21:41 Sýkora (Procházka), 25:08 Kocian PP, 28:10 Sýkora (Bárta) SH, 33:46 Varga (Řezáč, Kajda), 34:51 Procházka, 44:45 Kajda (Janoušek, Červený) PP - 31:26 Boreček (Coufalík)
Sestava Kertu : Bárta - Dvořáček, Kužel, Matějka, Řezáč, Smutek, Symon, Sýkora - Korynta, Procházka, Kocian - Červený, Krčil, Havel - Varga, Kajda, Janoušek
34:9 7:9 3:0 / 1:0

V mrazivém sobotním odpoledni zavítala na Kert Hostivař. Muži "B" vstoupili do zápasu dobře a to i díky ospalému začátku Hostivaře. Hned od začátku jsme uzavřeli hosty v jejich pásmu a z pramenících šancí padl v čase 3:12 úvodní gól. Ten dal po spolupráci s Markem Kuželem Tomáš Kocian. Hra Béčka poté trochu opadla a hosté tak měli šanci se pomalu dostat do zápasu. Druhý gól B-týmu vstřelil v přesilovce Tomáš Sýkora. V následné akci zvyšoval už na 3:0 David Červený.

V úvodu druhé třetiny domácí marně dobývali branku Hostivaře. Tvrdé míčky často uskakovali a vyslat přesnou a tvrdou střelu zdál se být velký problém. Vsítit čtvrtou branku se podařilo až v dvaadvacáté minutě Tomášovi Sýkorovi, který tak po souhře s Tomášem Procházkou vstřelil svůj druhý gól. Přesilovou hru v šestadvacáté minutě dokázal využít, taktéž svým druhým gólem, Tomáš Kocian. O tři minuty později se podařilo Tomášovi Sýkorovi zkompletovat hattrick dosti kuriózním gólem přes celé hřiště!

Vstup do třetí třetiny se béčku nepovedl. Hostivař využila rozhozené domácí obrany a vstřelil svůj první a jediný gól v zápase. Muži "B" však dokázali rychle odpovědět. Konkrétně Lukáš Varga zůstal před bránou nepokrytý a vstřelil sedmý gól Kertu. Za minutu a pět vteřin bylo už skóre 8:1. Osmý gól vstřelil Tomáš Procházka. Zápas se už poté víceméně jenom dohrával. V pětačtyřicáté minutě zpečetil skóre na konečných 9:1 Tomáš Kajda.

Tags: , , , ,