MISTR ČR 2017, 2018, 2019, 2021 a 2022

A-tým si závěr utkání se Sudoměřicemi zbytečně zkomplikoval, zvítězil 5:4

Muži A 25.11.2015   Michal Pěch
HC Kert Park Praha (0:0;2:0;3:4) SK Sudoměřice
Branky: 21:44 Kruček M. (Topolánek), 27:08 Wróbel (Kovář), 35:36 Skalník (Fejfar) PP, 39:08 Kruček (Topolánek, Fejfar) PP, 44:16 Kovář (Wróbel) - 30:39 Kaluža (Liška,Tóth) PP, 39:19 Liška (Kaluža), 41:28 Hujsa (Liška, Mišík), 43:09 Kaluža (Liška)
Sestava Kertu : Sup (Mikl) – Pospíšil, Nýdl, Bošák, Rozenberg, Kuna, Skalník, Wróbel, Topolánek, Kruček M., Kruček J., Fejfar, Kovář, Häusler, Poštulka, Pekárek
Rozhodčí: Horský, Jeletz

Kert Park chtěl na domácím hřišti odčinit porážku z Letohradu a za soupeře měl předposlední tým tabulky ze Sudoměřic. Úvodní část přinesla opatrný průběh zápasu na obou stranách, kdy ani jeden tým nechtěl udělat jako první chybu a před zraky hrstky diváků se žádný gól neurodil. První polovina utkání na góly nebyla úrodná, zato druhá část jich přinesla téměř deset. Poprvé diváky v chladném počasí rozehřál ve 22. minutě Martin Kruček, který si dal dárek k narozeninám, které v týdnu oslavil. Do šance se následně dostal Topolánek a po něm i Wróbel, druhý jmenovaný dokázal svoji příležitost zakončit gólově. První dvě části přinesly dvě trefy, poslední třetin jich pak nabídla hned sedm. Hned v úvodu se dokázal prosadit hostující kapitán Kaluža. Na trefu Sudoměřic opověděl záhy Skalník a poslal domácí do vedení opět o dvě branky. Od 40. minuty se pak v Lužinách děly věci. Nejprve domácí dali prostřednictvím Martina Kručka gól na 4:1, ale pak přišla spanilá jízda hostů, kteří góly Lišky, Hujsy a Kaluži srovnali na 4:4. Dělba bodů stejně jako při prvním vzájemném souboji se ale nekonala, jelikož v čase 44:16 po buly rozhodl o třech bodech pro domácí Michal Kovář.

Autor: Jakub Vais / hokejbal.cz